Odwiedzin na stronie:1013919
Obrazek

Dziś jest: 15 Lipiec 2024, Poniedziałek

Książka "U podnóża gór Świętokrzyskich" w internecie

 

Tym,

którzy oddali życie za wolność Ojczyzny,

którzy nie doczekali uznania za walkę,

którzy przeżyli koszmar okupacji

autor


Antoni Sułowski ps. Zuch


Przedstawiamy Państwu, po raz pierwszy w internecie, bardzo ciekawą ksiązkę dokumentalno - historyczną pt. " U podnóża Gór Świętokrzyskich " autorstwa Antoniego Sułowskiego ps. Zuch, partyzanta Armii Krajowej.

Książka ta mogła zostać umieszczona w internecie dzięki uprzejmości i zgodzie na publikację, żony autora książki Pani Aleksandry Sułowskiej. Wyraził również zgodę na publikację w internecie Pan Dyrektor Zbigniew Borowik będący przedstawicielem wydawcy czyli Instytutu Wydawniczego PAX.

Za wyrażenie zgody na publikację w internecie tej książki  na naszej stronie www. krzczonowice.pl serdecznie Państwu dziękujemy !

Mamy nadzieję, ze publikacja ta przyczyni się do lepszego poznania tragicznych czasów II wojny swiatowej w powiecie Opatów i Ostrowiec Św. a szczególnie przez naszą polską młodzież.

 


Granice Obwodu Opatów AK 1939 - 1945

źródło: " Jodła " W. Borzobohaty

 

Kliknij i pobierz książkę "U podnóża gór świętokrzyskich" ( pdf )

 

Książka jest w formie pliku pdf. Po kliknięciu książka zaczyna się ściągać. Przy prędkości łącza 1 Mb/s  czas ściągania całej książki wynosi około 20 minut. Przerzucanie następnych stron odbywa się za pomocą strzałek znajdujących się w górnej lewej części strony, natomiast  szybkiego przerzucania stron dokonujemy za pomocą paska z prawej strony przeciągając go za pomocą myszki z góry na dół i odwrotnie.                                                  ŻYCZYMY MIŁEJ LEKTURY !